Modele per papuqe

Gjiko po shijon lidhjen romantike me bukuroshen, Elita Rudi. /Telegrafi/Muzika është punuar nga Big Bang në shtëpinë e hiteve RedBox. Klipi Mjaft interesant i realizuar nga Valon aziri ka impresionuar të gjithë. Projekti i ri i Gjikos është shndërruar në Sensacion në Mesin e adhuruesve. Në këtë VIDEOKLIP marrin pjesë DISA yje të estradës, përfshirë Edhe Vedat Bajramin. Mbetet të shihet se si do të përmbyllet KY vit nga Gjiko, je Cili furishëm dhe hit pas HiTi Ishte prej artistëve më të kërkuar. Deri Tash pas sezonit veror Këngë të Reja lansuan Cozman, capital T e reperë të tjerë..

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

One Response to “Modele per papuqe”

  1. Bas says:

    website

    Modele per papuqe – Bethel Township | Bethel Township

Powered by WordPress | Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Bromoney and Wordpress Themes